Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kopírovaly Charmed Buffy přemožitelku upírů ?

Buffy začala v roce 1997, Čarodějky začaly v roce 1998. Oba dva seriály jsou o nadpřirozenu. Nicméně Čarodějky Buffy nekopírují.Constance M. Burge ( stvůrce Charmed ) řekla, že se inspirovala z " The Craft (1996) " a z vlastních zkušeností.

Co je " Kniha stínů " ( Book of Shadows ) ?

Kniha stínů, je kniha, kde sestry berou všechny informace o všech magických bytostech tak jako o démonech. Zahrnuje lektvary k porážení démonů a kouzla.Knihu založila Melinda Warren.Kniha má na obalu knihy tiquetru. A Charmed chrání před démony a síly zla.

Proč Julian McMahon odešel ze seriálu ?

Julian opustil seriál, protože chtěl pracovat na budoucích projektech a zvláště na dramatu Nip/truck.

Jak Prue zemřela a proč ?

Prue Halliwell stvárněná Shannen Doherty zemřela v posledním dílu třetí série tedy 3x22 - All hell breaks loose. Na začátku této epizody Piper umřela a její sestry se pokouší dostat zpátky časem a zvrátit její smrt.S pomocí anděla času to udělají.Ale skončí to tak, že místo toho Prue umírá- zabíjí ji Shax.

Kdo má Knihu stínů teď, když seriál skončil ?

Holly Marie Combs i producent Brad Kern si ji chtěli vzít domů.(Asi ji má Brad Kern.)

Jak se jmenuje a kdo zpívá úvodní znělku Charmed ?

Úvodní znělka se jmenuje How soon is now a zpívá ji skupina Love spit Love.

Proč Rose McGowan nahradila Shannen Doherty ?

Mnoho fandů Shannen bylo rozzlobených, když Shannen na konci třetí série opustila seriál.Bylo tu hodně dohadů o tom, že se Shannen hodně hádala s Alyssou Milano.Ale The WB nechtěla zastavit(zrušit) seriál .Takže se The WB zeptala Brada Kerna jestli nemůže najmout jinou herečku namísto Shannen.Přijal Rose McGowan na posledních osm sérií. Seriál ale na oblibě neztratil.

Které herečky byly v konkurzu na roli Paige Matthews ?


Jennifer Love Hewitt

Tiffany Amber Thesian

Tori Spelling

Soliel Moon Frye

Rose McGowan